Serwery Counter-Strike 1.6

• Nazwa serwera

• IP

• Rodzaj

• Sloty

• Stan

• AmxBans

• HLTV

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: The Crew - Polecam!
PostNapisane: 10 sty 2015, o 00:30 

Platforma: Steam
Witajcie! Chcę się z wami podzielić grą która według mnie jest najlepszą grą w swojej kategorii.
Gra nosi nazwę "The Crew" i jest grą z kategorii wyścigów samochodowych, pewnie zastanawiacie się co w niej jest takiego extra, napiszę kilka plusów tej gry.

- Ciekawa fabuła
- Wielka, naprawdę wielka mapa czy jak inni wolą wielki świat (Tereny USA)
- Kilkanaście rozbudowanych trybów wyścigu (Od ulicznych przez terenowe zakańczając wszystko na torze)
- Zajebiście rozbudowany świat i jego otoczenie ( Na drodze nie tylko możemy spotkać samochody ale także pieszych i zwierzęta co jest dość ciekawym rozwiązaniem, np jadąc przez bagna spotkałem aligatora, zaś w górach sarny/jelenie i kilka innych dodatkowo widoki kiedy np jedziemy przez góry ahh te szczegóły naprawdę tworzą zajebisty klimacik )
- Oprawa graficzna mimo że gra mi nie chodzi na ultra, to grafika i tak mnie zachwyca :)
- Tuning, dość dobrze rozbudowany system modyfikacji, zarówno i wizualnej jak i mechanicznej!
- Są także wyścigi które trwają ponad godzinę, naprawdę niesamowite emocje. (Trzeba uważać aby taka godzina grania nie poszła się "chrzanić" :P)
- Tryb gry przez internet (To jest naprawdę dość ciekawa a zarazem zajebista sprawa, można się ścigać z kolegami którzy mieszkają kilkaset kilometrów od nas ;), niestety nie miałem okazji sprawdzić tego gdyż nikt tej gry z moich znajomych nie posiada)

I kilka innych, poniżej zamieszczę informacje zebrane na internecie no i kilka filmików.

The Crew to gra wyścigowa, wyprodukowana przez studio Ivory Tower przy współpracy z Ubisoft Reflections. Gracze mogą spróbować swoich sił w emocjonujących wyścigach samochodów ulicami amerykańskich miast. Rozgrywka wzbogacona została o bogate opcje tuningowania pojazdów oraz rozbudowane funkcje społecznościowe.

The Crew to gra samochodowa z pełni otwartym światem, pozwalająca graczowi na rywalizację z innymi kierowcami na obszarze USA. Tytuł wyprodukowany został przez francuskie studio Ivory Tower, założone przez byłych pracowników Eden Games (odpowiedzialnych za serię Test Drive Unlimited) przy wsparciu ekipy deweloperskiej Ubisoft Reflections.

Jak przystało na rasową „ścigałkę”, gracze mają okazję wcielić się w role kierowców samochodów i spróbować swoich sił w emocjonujących wyścigach ulicami amerykańskich miast. Twórcy dali nam dość szeroki asortyment aut, ale głównie pod względem ich przerobionych wersji, podzielonych na pięć różnorodnych kategorii. Unikalnych modeli jest w sumie około pięćdziesięciu.

Ambicją twórców było - zgodnie z hasłem reklamowym gry - by „gracze nigdy nie ścigali się sami”. Stąd duży nacisk na obecność rozbudowanych funkcji społecznościowych, pozwalających na płynne przechodzenie pomiędzy trybem jedno- i wieloosobowym. The Crew oferuje szereg wariantów rozgrywki przewidzianych m.in. do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej ze znajomymi, bądź losowo dobranymi graczami. Jedną z najważniejszych cech gry jest otwarty świat - twórcy zaoferowali nam blisko 5000 mil kwadratowych terenu zlokalizowanego w USA, przeznaczonego do pełnej eksploracji i wypełnionego różnorodnymi atrakcjami: czekają na nas setki misji, wyścigów i zadań. Elementem składowym tej produkcji jest również kampania fabularna oferująca około 10 godzin rozgrywki – w jej trakcie nasz bohater przemierzy całe Stany Zjednoczone, biorąc udział w licznych misjach związanych bezpośrednio z fabułą.

Jednym z elementów gry jest rozbudowany system modyfikowania samochodów. Gracze mogą wprowadzać szereg zmian nie tylko w wyglądzie nadwozia, ale także w parametrach technicznych, zapewniając pojazdowi coraz lepsze osiągi, niezbędne do dalszej rywalizacji w grze. Pomimo typowo zręcznościowej rozgrywki - twórcy postarali się o zróżnicowany model jazdy dla każdej kategorii pojazdu oraz o przystępny sposób prowadzenia dla początkujących graczy.

The Crew cechuje się dość dobrej jakości oprawą audiowizualną. Uwagę zwracają przede wszystkim starannie odwzorowane modele posiadanych samochodów oraz mocno urozmaicone otoczenie tras, na których toczą się zmagania kierowców.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet

Rekomendowane: Intel Core i5 2.6 GHz/AMD Phenom II X4 3.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 580/Radeon HD 6870 lub lepsza, 18 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Quad 2.5 GHz/AMD Athlon II X4 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 260/ Radeon HD 4870 lub lepsza, 18 GB HDD, Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

Filmik jeszcze z bety ale już gra jest dostępna a koszt to około 130zł

Sory za błędy i brak ew innych informacji ale pierwszy tego typu post mam nadzieje że nie ostatni :)

diggs || Chinchilla.xaa.pl ツ: the end ;d
^KoZaCzEk^: jestem z uszatem
^KoZaCzEk^: :D
diggs || Chinchilla.xaa.pl ツ: pedaly
^KoZaCzEk^: Tak wyszlo :D
diggs || Chinchilla.xaa.pl ツ: chyba weszlo

Tytuł: Re: The Crew - Polecam!
PostNapisane: 10 sty 2015, o 00:35 

Naprawdę fajny gameplay :P spoko ziomki uśmiałem się w pierwszych minutach.

"A to jest statua wolności i robi to co zawsze ... stoi ... i wskazuje skąd nadlecą kosmici" hahah po prostu nie mogłem wytrzymać ze śmiechu xD.

Edit:
Gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj są różne oferty: The Crew - ceny
Cena dla CD-keya nie jest wcale mniejsza niż wersji pudełkowej, co jest w sumie trochę dziwne.

Obrazek Obrazek

Tytuł: Re: The Crew - Polecam!
PostNapisane: 22 sty 2015, o 20:47 

Grałem w darmowe demo na ps4 i powiem, że niezbyt mi się podoba, ale ogólnie mapka duża i fajna. Ja osobiście wolę fps, a moją ulubioną serią jest Assassin's Creed (grałem we wszystkie części), a najbardziej przypadł mi do gustu ,,Black Flag".

Obrazek
Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]