Serwery Counter-Strike 1.6

• Nazwa serwera

• IP

• Rodzaj

• Sloty

• Stan

• AmxBans

• HLTV

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Poszukuje pluginów.
PostNapisane: 19 lis 2013, o 16:56 

Platforma: Steam
Witam, poszukuje takich pluginów jak:

1. Plugin, który jak się spadnie z kampy na ziemię to Ci nie bierze HP.

2. Plugin, że jak CT jest na kampie nie może bić zombiaków na ziemi.

3. Plugin na miniguna ( Krowa )

4. Plugin na dodawanie informacji na sayu, chyba że to gdzieś indziej moge dodać.

Oraz potrzebuje jeszcze pomocy, wytłumaczy ktoś jak spolszczyć calą paczkę :)? Bo spolszczyłem paczkę, ale ona się cała nie spolszczyła.

Z góry Dzięki. Pozdrawiam Michał.

Tytuł: Re: Poszukuje pluginów.
PostNapisane: 19 lis 2013, o 17:59 

Platforma: Steam
1. Tutaj masz wersję BB która posiada taką funkcjonalność viewtopic.php?f=30&t=25

2. Nie widziałem takiego pluginu

3. Jeśli chodzi o dodanie samej "krowy" to możesz to zrobić w BaseBuilder ustawiając odpowiednio cvar bb_weapons
Jeśli chodzi o ulepszoną wersję to jeśli nie masz jakiegoś sklepu za jakieś ammo packi czy coś innego musisz sam edytować plugin basebuilder65 bo tego nikt nie dodał, natomiast jeśli masz jakiś sklep to musisz szukać pluginów z przedmiotami konkretnie pod niego.

4. Ja osobiście poleciłbym plugin o nazwie ad_manager (Autoresponder/Advertiser) napisany przez MaximusBrood

Co do spolszczania to edytujesz pliki które znajdują się w
Kod:
cstrike\addons\amxmodx\data\lang

następnie ustawiasz język serwera na Polski, oczywiście gracz też musi ustawić sobie język na Polski.

Język serwera ustawiasz w amxmodmenu, natomiast gracz ustawia swój język w amx_langmenu. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale jeśli masz odpowiednie uprawnienia to chyba możesz zmienić język serwera również w amx_langmenu.

Obrazek Obrazek

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]