Serwery Counter-Strike 1.6

• Nazwa serwera

• IP

• Rodzaj

• Sloty

• Stan

• AmxBans

• HLTV

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Organizacja reaktywacji - poszukiwani ochotnicy
PostNapisane: 6 mar 2018, o 00:58 

Platforma: Steam
Dzisiaj pisząc aktualizację zacząłem chodzić po innych serwerach BaseBuilder aby zobaczyć czego brakuje u nas. Streszczając całą opowieść niestety przeraziła mnie niska jakość tych serwerów. Podczas rozmów z graczami na temat konfiguracji serwerów BB okazało się, że oczekują oni właśnie takich odpustowych przebajerowanych zbędnymi rzeczami serwerów.
Dlatego też można zrobić, albo fajny serwer na którym nie będzie graczy, ewentualnie w najlepszym razie bardzo mało. Lub druga opcja ujarmacznić serwer. W pierwszym przypadku wydaje mi się, że szkoda mojej pracy, a w drugim nie zamierzam robić takiego badziewia. Dodatkowo nie grałbym na takim serwerze.

W związku z powyższym zaprzestałem tworzenia dalszej aktualizacji i to co już przygotowałem wgrałem na serwer, a jutro rano zrobię jeszcze reset.
Pomysł z resetem jest As-cyterisa, jest to taka ostatnia szansa dla serwera, jeśli coś się rozkręci to będę dalej coś działał przy nim i dalej robił aktualizację. Jeśli nie to niestety jest to koniec, koniec wszystkich serwerów ponieważ będzie to znaczyło, że graczom nie zależy już na dobrych serwerach, a skoro tak to nie ma miejsca też dla mnie. Bo jednak lubię dopieszczać serwery, ale jeśli nie ma dla kogo to moja praca jest zbędna.
Serwer BB opłacony jest jeszcze na 6 dni, awp na 16. Będą one włączone do tego czasu i jeśli nic się nie zmieni to serwery nie zostaną już przedłużone.

Jeśli nic już nie wypali to chciałem podziękować wszystkim zaangażowanym przez lata serwera i sieci za pomoc i współpracę. Również dziękuję ludziom którzy pisali do mnie na priv za dobre słowo, zachętę i motywację.
Na pewno powinienem wypisać tutaj ludzi którzy w szczególny sposób przysłużyli się serwerom i sieci, niestety post jest pisany pod wpływem spontanicznej i nieplanowanej decyzji, a nie chciałbym nikogo pominąć bo było tutaj naprawdę masa świetnych ludzi bez których nie byłbym w stanie prowadzić serwerów i ich rozwijać. W szczególności na pewno na wzmiankę zasługują tutaj dwie osoby które były moimi prawymi rękami i nie sposób ocenić ich pomocy, są to ^KoZaCzEk^ i As-cyteris.
Jeśli to ma być ostatni post to bardzo serdecznie chcę wszystkim podziękować raz jeszcze. Miło było z Wami współpracować i ciesze się, że mogłem poznać tak wspaniałych ludzi.

Obrazek Obrazek

Tytuł: Re: Organizacja reaktywacji - poszukiwani ochotnicy
PostNapisane: 23 kwi 2018, o 07:26 

Ja moge pomóc

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]