Serwery Counter-Strike 1.6

• Nazwa serwera

• IP

• Rodzaj

• Sloty

• Stan

• AmxBans

• HLTV

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Co dalej ... ?
PostNapisane: 4 sie 2017, o 18:20 

Platforma: Steam
Muszę podjąć jakąś decyzję niedługo w związku z serwerami. Chciałbym wiedzieć ile osób jest zainteresowanych grą na serwerze i chciałoby aby serwer powrócił.

Chciałbym też abyście przekonali mnie że jest to gra warta świeczki, bo jednym z powodów dlaczego nie mogę znaleźć czasu by ogarnąć serwery jest fakt, że mam wrażenie, że nie ma dla kogo tego robić. Wydaje mi się, że ludzie dzisiaj już nie są zainteresowani dobrej jakości serwerami, grają gdzie popadnie, w co popadnie i generalnie jest więcej toksycznych graczy niż normalnych.

Kolejna kwestia jest czy byłby ktoś chętny do pomocy przy serwerach głównie przy BB. Jeśli coś miałoby się ruszyć to na pewno potrzeba będzie adminów i osób którym będzie zależało na rozkręceniu serwera ponieważ nie chcę kupować reklamy dla BB. Reklama na BB nie ma sensu z tego względu, że 90% osób to osoby które wchodzą na serwer w ogólnie nie wiedzą co to za mod i robią co chcą, co psuje grę i powoduje, że inni ludzie co chcą pograć normalnie wychodzą.

Nawet jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, zostaw chociaż post z tekstem "Przeczytałem" ponieważ chciałbym chociaż mniej więcej wiedzieć do ilu osób on trafi.

Ja nikogo o tym temacie nie informuję, jeśli nie będzie żadnej reakcji to raczej będzie jasne co dalej będzie z serwerem. Jeśli są jeszcze ludzie którzy chcieli by abym wcielił swoje pomysły w życie i mieli z tego frajdę to myślę że macie kontakt do podobnych Wam i liczę tutaj że udowodnicie mi że jakakolwiek moja praca w temacie sieci i serwerów 1.6 i może GO ma jakikolwiek sens.

Obrazek Obrazek

Tytuł: Re: Co dalej ... ?
PostNapisane: 6 sie 2017, o 14:17 

Przeczytałem, chętnie pomogę w miarę możliwości i czasu

PostNapisane: 6 sie 2017, o 14:22 

Jak co dalej ??? Chyba wiadomo ^^ :D wielu czeka na serwer i każdy o tym wie. Jeżeli chodzi o pomoc to na pewno pomogę :)

PostNapisane: 7 sie 2017, o 12:00 

Wielu, czyli właściwie ilu? Boję się że na serwer czeka z 7 osób, maksymalnie 10, a to raczej nie pozwoli rozwinąć serwer tym bardziej jak napisałem w pierwszym poście reklama na bb mija się z celem i jest stratą pieniędzy.

Obrazek Obrazek

PostNapisane: 7 sie 2017, o 22:02 

Przeczytałem, będę grał i może nawet zakupię jakąś superfajną usługę przelewem, bo czemu nie.
A budowanie całego community ze starych graczy mija się z celem jeszcze bardziej niż zakup reklamy.
Dla przykładu: na innym gównoBB, na który wejdę raz na tydzień i poadminuję sobie trochę - po zakupie reklamy właśnie w pięć minut mieliśmy 21/21 czy tam 19, nevermind. Zostało nam z tego nawet kilku stałych graczy.
Ale skoro BB ma bana na reklamę, to przynajmniej awp mogłoby ją dostać. Albo nawet ten wyżej wspomniany serwer w CS GO o ile w ogóle powstanie. Poza tym zawsze można porobić reklamy w tych działach na dole forów, których i tak prawie nikt nie przegląda. ALE NIE ZASZKODZI, PRAWDA?

Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 7 sie 2017, o 22:29 

Sadownik - dla jasności, nie twierdzę że reklama nie działa w ogóle, bo działa, ale 90% graczy ma w nosie regulamin i nie jest zainteresowana zapoznaniem się z nim przez co psują grę innym graczom. Jeśli przez miesiąc reklamy przynosi 10 stałych graczy to moim zdaniem się to nie kalkuluje i są to stracone pieniądze ponieważ przez ten miesiąc więcej ludzi straci ochotę do gry niż nowych zostanie.
Oczywiście reklamy na forach można kupić i chciałem to zrobić jeśli chcemy rozwijać sieć, ale przychodzących graczy z takiej reklamy nie jest niestety dużo - plusem takiej reklamy jest to że jest ona stosunkowo tania, jest ona teoretycznie na zawsze, chyba że gdzieś reklamy są kasowane po jakimś okresie czasu oraz wpływa na SEO forum - czyli pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zdradzając trochę więcej jak myślałem by przeprowadzić reaktywację serwera i sieci to myślałem nad stworzeniem co najmniej jeszcze jednego serwera COD/PB/FFA na których byłaby wykupowana reklama. Liczyłem że z tamtych serwerów zaczną przychodzić co mądrzejsi gracze i chętni do budowania jakiejś społeczności na inne serwery, w tym BB.
Taki miałem pomysł, ale nie wiem jak to się sprawdzi w praktyce. Dodatkowo jest jeszcze jeden problem, nigdy nie grałem dłużej na COD, a do tego nie przepadam za nim. Podobnie jest z PB, z tym, że aż tak bardzo za nim nie nie przepadam :P. O ile do PB miałem na oku jedną osobę do współpracy która lubi moda i mogłaby trochę prowadzić ten serwer to niestety w ostatnim miesiącu się ona wysypała ponieważ nie ma obecnie komputera. Nie sądzę by FFA dawało sobie radę, może gdybym doszlifował SkinsModa z AWP i podciągnąłbym serwer trochę pod CS:GO - czyli właściwie zrobił własnego dużo lepszego CS:GO Moda to by może wypaliło.

Obrazek Obrazek

PostNapisane: 8 sie 2017, o 22:24 

Witam. Ja też z chęcią pograłbym na BB ;d i z chęcią pomogę jeśli będzie taka potrzeba. Pozdrawiam

PostNapisane: 15 sie 2017, o 19:15 

Witam. Ja również pograłbym na BB

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]